LOCAL COLORISTS of the BLACK SEA

  • The webform component textfield is not able to be displayed
  • The webform component email is not able to be displayed

Міжнародний Фестиваль фотографії

KievFotoCom

International Festival of Photography

представляє фотопроект

Крістіана ван дер Коой (Нідерланди)

11– 25 листопада 2010 р.
Відкриття 11 листопада о 19.00

Майстер-клас за участю фотографа відбудеться 12 листопада 2010 р. о 19.00
Галерея РА-фото: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 32, т. 235 36 21

Назва проекту «Місцеві колористи Чорного моря» відсилає до назви літературної течії в Америці на зламі ХІХ-ХХ століть, для якої була притаманна виключна цікавість до особливостей певної місцевості – характерів людей, діалектів, звичаїв, історії і топографії.
Чорне море було і залишається природною декорацією для багатьох важливих історичних подій. Вздовж узбережжя співіснують, взаємодіють і змішуються різні культури. Де ще зустрінеш стільки різних народів, що живуть разом. В цьому морі вперше зіштовхнулись близнюки «цивілізація» і «варварство» за образним виразом голландського історика Геєта Мака. Його узбережжя, виснажене і мовчазне, свідчить про терпіння каміння, піску і води, що відчули на собі невтомність людини і, все ж, лишаються живими.
В своєму проекті автор досліджує стосунки моря з людиною і її оточенням. Вони сполучені містичним зв’язком. Через фото-ессе, зроблені в різних місцях Чорноморського узбережжя, автор хоче розкрити внутрішні культурно-соціально-економічні конфлікти цього регіону. Роботу над проектом було розпочато в Україні.