SLEEPING BEAUTIES

  • The webform component textfield is not able to be displayed
  • The webform component email is not able to be displayed

Міжнародний Фестиваль фотографії

KievFotoCom

International Festival of Photography

за підтримки Французького культурного центру

представляє фотопроект

Вінсан Біто

(Франція)

Sleeping beauties

10 – 18 листопада 2010 р.
Відкриття 09 листопада о 19.00
Майстер-клас за участю фотографа відбудеться 10 листопада 2010 р. о 19.00
Галерея РА: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 32
Попередня реєстрація на безкоштовний майстер-клас Вінсана Біто на е-mail: kfc.classes@gmail.com
або за тел. 235 36 19

Аеропорт – одна з тих публічних установ, що охороняються якнайкраще. Переповнений подорожувальниками вдень, вночі аеропорт перетворюється на величезний порожній склад, де люди, що чекають на свій ранній рейс чи пересадку, і не можуть дозволити собі номер у готелі,намагаються знайти відпочинок і сон.
Вокзали розташовані у передмісті, і тому там вночі завжди можна зустріти прояви життя, всередині чи ззовні. Натомість, аеропорти віднесені далеко за межі міст, на край світу,і вночі тут панує лише тиша і порожнеча.
Втілюючи цей проект, Вінсан Біто намагається передати жахливі відчуття, що були його постійними мовчазними супутниками впродовж багатьох годин роботи в аеропортах. Щоночі місце, призначене для того, щоб зустрічати тисячі відвідувачів у русі, стає повною своєю протилежністю, тим, чим його ніхто і уявити не міг. Досконала аномалія.
Світло відіграє принципову роль у цьому проекті. Клінічне, сліпуче, гнітюче для одних і заспокійливе для інших, воно не залишає місця для таємниць, і змушує зіткнутись відвідувача з порожнечею. Штучне освітлення виокремлює сон з тіней, де він зазвичай ховається; енергія витрачається задля впевненості у безпеці. Саме тут зустрічаються дві нав’язливі ідеї сучасності.