LOCAL COLORISTS of the BLACK SEA

Міжнародний Фестиваль фотографії

KievFotoCom

International Festival of Photography

представляє фотопроект

Крістіана ван дер Коой (Нідерланди)

11– 25 листопада 2010 р.
Відкриття 11 листопада о 19.00

Майстер-клас за участю фотографа відбудеться 12 листопада 2010 р. о 19.00
Галерея РА-фото: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 32, т. 235 36 21

Назва проекту «Місцеві колористи Чорного моря» відсилає до назви літературної течії в Америці на зламі ХІХ-ХХ століть, для якої була притаманна виключна цікавість до особливостей певної місцевості – характерів людей, діалектів, звичаїв, історії і топографії.
Чорне море було і залишається природною декорацією для багатьох важливих історичних подій. Вздовж узбережжя співіснують, взаємодіють і змішуються різні культури. Де ще зустрінеш стільки різних народів, що живуть разом. В цьому морі вперше зіштовхнулись близнюки «цивілізація» і «варварство» за образним виразом голландського історика Геєта Мака. Його узбережжя, виснажене і мовчазне, свідчить про терпіння каміння, піску і води, що відчули на собі невтомність людини і, все ж, лишаються живими.
В своєму проекті автор досліджує стосунки моря з людиною і її оточенням. Вони сполучені містичним зв’язком. Через фото-ессе, зроблені в різних місцях Чорноморського узбережжя, автор хоче розкрити внутрішні культурно-соціально-економічні конфлікти цього регіону. Роботу над проектом було розпочато в Україні.